WOJCIECH MAZIK specjalista położnik ginekolog

Jestem ginekologiem i położnikiem. Zajmuję się kompleksową opieką nad kobietą ciężarną, prowadzeniem ciąży i diagnostyką ginekologiczną.

W 2004 roku ukończyłem Wydział Lekarski Akademii Medycznej im.Piastów Śląskich we Wrocławiu.
Od 2005 roku rozwijam swoje umiejętności, początkowo na Oddziale Ginekologii i Położnictwa Szpitala zespolonego w Kaliszu, a następnie na oddziale Ginekologii i Położnictwa w ZZOZ Ostrów Wlkp., gdzie pracuję do dzisiaj wykonując pełen zakres zabiegów i operacji świadczonych na oddziale.
W 2014r. ukończyłem specjalizację w zakresie położnictwa i ginekologii. Uczestniczyłem w licznych szkoleniach i kursach, jestem członkiem towarzystw naukowych, m.in. Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego.
Ginekologia jest dla mnie nie tylko zawodem, ale pasją, położnictwo natomiast daje mi największą satysfakcję bo „dziecko to największy cud świata”.
Nowoczesny oddział położniczy w ZZOZ Ostrów Wlkp., na którym pracuję, zapewnia każdej przyszłej mamie, komfortowe warunki i poczucie bezpieczeństwa.

.....................................................................................................................................................................................................................................................................................................

NASZA PRZYCHODNIA

Nasza przychodnia położona jest w centrum Ostrowa Wielkopolskiego, przy ul. Limanowskiego 25.
Przystanek autobusowy obok przychodni umożliwia dojazd z różnych części miasta i powiatu. Autobusami linii: 10, 11, 14, 21, 25 oraz B i C dojedziesz bezpośrednio do nas. Bliskie sąsiedztwo oddziału ginekologiczno-położniczego ostrowskiego szpitala to nasz niewątpliwy atut, a dla Ciebie dodatkowe bezpieczeństwo. W nagłych sytuacjach szybko trafisz pod opiekę szpitalną.
Posiadamy nowoczesny aparat ultrasonograficzny oraz urządzenia do małoinwazyjnych zabiegów szyjki macicy, które wykonuje specjalista ginekolog położnik Wojciech Mazik. Szeroki pakiet usług z zakresu leczenia, diagnostyki i profilaktyki medycznej oraz położniczej to gwarancja komfortowego funkcjonowania każdej kobiety w życiu codziennym.
Przyjdź do nas, zadbaj o swoje zdrowie, Przychodnia Ginekologiczno-Położnicza w Ostrowie Wlkp. jest otwarta dla Ciebie, a dr Wojciech Mazik – ginekolog położnik, czeka na Ciebie.

.....................................................................................................................................................................................................................................................................................................

NASZA MISJA

Zapewnienie komfortu i poczucia bezpieczeństwa każdej pacjentki korzystającej z naszych usług.

Profesjonalizm i dyskrecja to najważniejsze cechy przyświecające naszej codziennej pracy, a specjalista ginekolog położnik Wojciech Mazik gwarantuje Ci jedno i drugie. U nas uzyskasz wyczerpującą odpowiedź na nurtujące Cię problemy ginekologiczne, a profilaktykę, diagnostykę i leczenie dobierzemy indywidualnie do Twoich potrzeb, planów życiowych i stylu życia.

Świadczymy usługi w oparciu o najnowsze standardy medyczne, wiedzę i doświadczenie. Gwarantujemy wysoki standard usług, świadczonych przez ginekologa położnika Wojciecha Mazika, oraz pełną dyskrecję.

Bez skrępowania możesz podzielić się z nami każdym swoim problemem – wspólnie poszukamy sposobu, aby go rozwiązać. Poświęcimy Ci tyle czasu, ile potrzebujesz, bo chcemy, byś czuła się u nas wyjątkowo.

Zapraszamy kobiety w każdym wieku do odwiedzenia Przychodni Ginekologiczno-Położniczej w Ostrowie Wlkp. przy ul. Limanowskiego 25 - specjalista ginekolog położnik Wojciech Mazik czeka na Ciebie.